Blog piłkarski

Znajdujesz się w miejscu stworzonym specjalnie dla młodych piłkarzy, szkół, klubów partnerskich i trenerów! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozwijać swoją pasję. Razem napędzamy Wiślackie talenty!
Inne

Jak przygotować się mentalnie do meczu?

Nadchodzi weekend a wraz z nim najbardziej wyczekiwane wydarzenie tygodnia – mecz! Choć cały tydzień pracujesz na to, jak będziesz wyglądać w weekendowych rozgrywkach to jest kilka rzeczy, które mogą pomóc Ci przygotować się jeszcze lepiej!

Akademia Wisły Kraków

4 min read

Zdrowie

Odpowiednia Suplementacja: Droga do Optymalnej Wydajności i Zdrowia

W dzisiejszych czasach suplementacja jest często postrzegana jako skrót do osiągnięcia lepszych wyników w sporcie, zdrowszej skóry czy szybszej regeneracji po treningu. Rynek suplementów jest ogromny i zatłoczony, co może sprawić, że wybór odpowiednich produktów staje się przytłaczający. Jak więc można podejść do suplementacji mądrze i odpowiedzialnie?

2 min read

Szkolenie

Dyscyplina w Piłce Nożnej: Fundament Sukcesu na Boisku i Poza Nim

Piłka nożna, nazywana również "piękną grą", jest sportem, który przyciąga miliony fanów na całym świecie. Jego dynamika, pasja i emocje są niezaprzeczalne. Jednak za tą magią, którą obserwujemy na boisku, kryje się jeden kluczowy składnik, który często jest niedoceniany, ale jest absolutnie niezbędny dla sukcesu: dyscyplina.

2 min read