Jakub Krzyżanowski, to młody zawodnik, który urodził się 19 stycznia 2006 roku. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Bronowiance Kraków, skąd w 2018 roku trafił do Białej Gwiazdy. Młody zawodnik piął się po szczeblach wiślackiej akademii występując w drużynach kolejnych kategorii wiekowych. Jego solidna postawa w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów nie umknęła uwadze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Białej Gwiazdy, który włączył go do szerokiej kadry.

Na swój debiut Krzyżanowski musiał trochę poczekać, jednak miał on miejsce w niezwykłych okolicznościach, ponieważ podczas pożegnalnego meczu Jakuba Błaszczykowskiego ze Stalą Rzeszów. 5 sierpnia 2023 roku przy ponad trzydziestotysięcznej publice. Młody defensor jest regularnie powoływany na zgrupowania młodzieżowej reprezentacji Polski, ma na swoim koncie brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 17, a także udział w mistrzostwach świata w tej kategorii wiekowej. W sezonie 2023/2024 rozegrał 8 meczów w pierwszej drużynie Wisły Kraków.

Kinga Łatka, urodzona 3 czerwca 1999 roku, jest kapitanem pnącej się w ligowej hierarchii Wisła Kraków Women, to utalentowana piłkarka, która od najmłodszych lat związana jest z futbolem. Zaczęła swoją przygodę z piłką nożną w wieku 6 lat, a do 13. roku życia grała wyłącznie z chłopcami, a potem dołączyła do Bronowianki Kraków. Przez pewien czas reprezentowała Medyk Konin, gdzie zdobyła mistrzostwo Polski do lat 19. Mimo sukcesów, doświadczyła kontuzji i przerwy w karierze, skupiając się na treningach siłowych, zdobywając certyfikat trenera personalnego.

Po utworzeniu żeńskiej sekcji w Wiśle Kraków dołączyła do klubu. Jest nie tylko kluczową postacią na boisku, ale także pełni rolę specjalisty ds. administracji Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Ponadto, Kinga jest zaangażowana w szkolenie młodzieży. Ukończyła kurs UEFA C i od sierpnia jest trenerką grupy Orlik chłopców w AP MGHKS Bolesław Bukowno. Zajmuje się również szkoleniem dziewcząt, mając nadzieję stać się lepszym trenerem. Jej celem w Wiśle Kraków jest awans, a jej determinacja i wszechstronność sprawiają, że odnajduje się zarówno na boisku, jak i w roli trenera oraz strukturach administracyjnych.

Krystian Kapłon, urodzony 27 września 2001 roku, to utalentowany środkowy pomocnik, reprezentujący w świecie AMP Futbolu Wisłę Kraków oraz reprezentację Polski. Jego zamiłowanie do piłki zapoczątkowane było przez ojca, który jako trener zaszczepił w nim miłość do tego sportu. W piłkę gra od najmłodszych lat, a przez długi czas na boisku rywalizował z pełnosprawnymi zawodnikami. W wieku 14 lat był już graczem seniorskiej reprezentacji Polski. W 2015 roku trafił do Husarii Kraków, z którą trzykrotnie sięgał po mistrzostwo Amp Futbol Ekstraklasy. W 2020 roku, już jako zawodnik Wisły Kraków zdobył koronę króla strzelców i został wybrany najlepszym graczem ligi. Jest motorem napędowym białej gwiazdy, która odnosi sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej (dwukrotny finalista Ligi Mistrzów)

Niedawno jako pierwszy w historii Polak trafił do ligi tureckiej, która uchodzi za najlepszą ligę świata w AMP Futbolu. Na zasadzie czasowego wypożyczenia z Wisły Kraków dołączył do drużyny Alves Kablo Ampute FK. Zespół ten zajmuje czołowe miejsce w tabeli 1. ligi tureckiej, a w jego barwach występuje wielu reprezentantów Turcji, obecnych Mistrzów Świata w Amp Futbolu,

W swojej karierze reprezentacyjnej rozegrał 78 spotkań, zdobywając 49 bramek i zaliczając 26 asyst. Jego osiągnięcia obejmują zdobycie Brązowego medalu na Mistrzostwach Świata oraz 2. miejsce w Lidze Mistrzów. Z Wisłą Kraków sięgnął pięciokrotnie po Mistrzostwo Polski, stanowiąc ważny element zarówno klubu, jak i narodowej kadry AMP Futbolu.