Lobem jak Kapłon

12 Zarejestrowany Brak ocen Ekspert

Dzisiaj mamy dla was prawdziwe wyzwanie – zobaczcie, jak nasz utalentowany zawodnik AMP Futbolu, reprezentujący barwy naszego klubu, podejmuje się niezwykle trudnej sztuki – strzelenia lobem nad bramkarzem!

To nie tylko celne i precyzyjne uderzenie, ale również prawdziwe arcydzieło piłkarskiej sztuki. Cała trybuna trzyma oddech, zanim eksploduje w euforię, witając tego zdolnego zawodnika owacjami. Wyzwanie lobowego strzału to nie tylko popis umiejętności, ale także manifestacja kreatywności i odwagi na boisku.

Tak więc, drodzy kibice, czy jesteście gotowi podjąć to wyzwanie? Spróbujcie swoich sił i postarajcie się strzelić lobem nad bramkarzem, a potem podzielcie się swoimi nagraniami na naszej platformie

 

Darmowy
Bezpłatny dostęp do tego kursu

Akademia Wisły Kraków

Dyrekcja Akademii Wisły Kraków

4,5Ocena instruktora
235
Studenci
23
Kursy
127
Recenzje

Akademia Piłkarska szkoli aktualnie 353 chłopców, a także 106 dziewczyn. Najmłodsi mają 6 lat, a najstarsi 19. Podstawowym celem zorganizowanego szkolenia w Wiśle Kraków jest wychowanie piłkarzy, gotowych do stanowienia o sile pierwszej drużyny 13-krotnego Mistrza Polski, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, zarówno w barwach klubowych, jak i państwowych. Do osiągnięcia zamierzonych efektów poczynione zostały kroki, które mają zmaksymalizować szanse.

Wyświetl szczegóły